Залишити відгук

Поділіться, будь ласка, враженнями від нашої роботи.

Прагнемо почути кожного та врахувати усі побажання, пропозиції, зауваження.

Ми вдосконалюємось для наших діток!

22 коментарі до “Залишити відгук

 1. Левення супер

 2. Водили до Вікторії нашого синочка Артура. Думаю, дитина полюбила науку завдяки вчительці)) з її творчим підходом, з бажанням навчити, з вмінням знайти ключик до кожної дитини по-іншому бути й не могло! А уроки англійської для школярів – це справжнє мистецтво! Ходили із задоволенням!
  Тепер молодший син не дочекається, коли нарешті його заведуть в Левеня))

 3. Донька відвідує заняття з підготовки до школи, їй дуже подобається і навчання дається легко.

 4. Левеня, дуже подобається мені, тату, але саме головне це нашому синочку. Тут завжди затишна атмосфера, приємні адміністратори і вихователі. Платончик з першого дня, дав нам зрозуміти, що він в захваті від занять в садочку. Подобається ставлення вихователів до діток, також великий плюс в тому, що в групі мало дітей, що кожному приділяється особлива увага. Ми і надалі плануємо водити синочка в розвиваючий цент Левеня!

 5. Я дуже рада,що за рекомендаціями подруги воджу дитину в Левеня!Буквально за лічені дні хлопець на очах дорослішав,рішав завдання з легкістю і охотою,рівняння,писання,букви,читання…Дякуємо викладачам за правильний підхід до кожної дитини !!!

 6. До вибору закладу для розвитку дитини вся сім’я підійшла відповідально. Спілкувались з викладачами, робили опрос батьків чим подобається цей заклад, як реагує дитина. Віддали.
  Віддали доньку і не шкодуємо. Ходить з задоволенням, завжди куча емоцій і радощів. Встає зранку з великою охотою. Вся родина ходить теперь до доньки в домашню школу, вона копіює своїх викладачів, чим повторює самостійно із задоволенням матеріал, який отримує в Левеня. (і ми його вчимо😊).
  Дякуємо викладачам, за професіаналізм, що знайшли підхід до дитини і зацікавили її навчанням. За приклад для неї.
  Дюкуємо!

 7. Дуже гарна школа, дитина помінялась в кращу сторону , я як тато дуже задоволений результатом, дякую всьому колективу школи, тут працюють справжні професіонали своєї справи.

 8. Ми відвідуємо заняття з підготовки до школи,доньці дуже подобається і ми як батьки щасливі.Цікаві заняття,весела атмосфера,гарне відношення до кожної дитини,донька з задоволенням приходить на кожне заняття,а головне розвивається на очах,дякуємо вам,ми обов’язково всім рекомендуємо Левеня👍😊😃😃

 9. В апреле будет уже 3 года как мой Марк растет вместе с “Левеня ” и благодаря чудесном коллективу он всесторонне развивается! Девочки здесь очень отзывчивые,терпеливы и ребенок всегда с радостью идет на занятия.Он за эти 3 года не напрягаясь ,в игровой ,дружелюбной атмосфере научился читать,считать,писать и многому другому!А своего любимого преподователя Люду,Марк вообще собирается забирать с собой в большую школу.)))И я уверена ,что благодаря ихним усилиям и любви поход в первый класс для нас не будет стрессом! Спасибо вам за все!!!

 10. Моя дочка Настя ходить до вас на заняття, вона дуже задоволена. Хочу відмітити високий професіоналізм вихователів, іх вміння добре спланувати заняття, підібрати творчі завдання та підготувати навчальний матеріал так, щоб зацікавити кожну дитинку. Весело і під час рухливих ігр. Привітність, доброта вихователя допомагають ій налагодити чудову атмосферу на заняттях і дітки віддячують бажанням вчитись і творити. Хочу подякувати колективу Левеня за вашу роботу.

 11. Мій брат відвідує Левеня вже рік.У Сашка помітний прогрес завдяки роботі педагогів-професіоналів.Крім того,дуже подобається “ламання” стереотипного святкування свята осені та Нового Року.Дякую Вам,та бажаю успіхів!

 12. Що для нас Левеня??…

  Левеня для нас – це великий крок до соціалізації, це постійні пізнання нових фактів та оволодіння новими техніками , здобуття вмінь та навичок. Це колектив в якому ми знайшли чудових педагогів, яких син сприймає за друзів, це колектив в якому ми знайшли справжнього друга!

  Тепер Левеня для нас – це невід’ємна частина життя!!!

  Дякуємо Вам за атмосферу і таке чудове ставлення до дітей, сил Вашому колективу і наснаги в усіх подальших звершеннях!!!

 13. Дякуємо вам ! Доця завжди біжить на ваші заняття і дуже вас любить!

 14. Відвідуємо Левеня що знаходиться в центрі. Задоволена я і моя донька, маємо досвід з відвідування інших дошкільних шкіл, але з левеням не порівняти.Для дитини головне правельний підхід і щирий педагог.Аня , Катя, Марічка вкладають в дітей щось більше ніж знання букв, пісень цифр..Вперше моя дитина біжить в школу і чекає цікавих занять…Дякую Вам за індивідуальний підхід до кожної дитини..Вам вдається їх вчити і розуміти…Раджу Левеня, а головне педагогів які там працюють…вони вміють згуртувати дітей і почути й зрозуміти характер кожної дитинки окремо…Дякуємо:)

 15. Гарний садочок, подобається що з дітками грають в розвиваючі ігри, чудовий персонал.

 16. Привiт всiм ! Зi святом любовi ! Думаю , що дуже символiчно написати вiдгук саме в цей день, бо я довiрила Левенятi саму велику любов свого життя – свою Васiлiску! Мистецтво бути з дiтьми , бо вони вiдчувають щирiсть, це перша вагома риса вчителя, за якою я вибирала дитячий садок для своэi’ донi. A тепер ще приэмно вражена вихованням та результатами навчання!

 17. Дякуємо за таку чудову школу, де мій сором’язливий син знайшов друзів і щодня навчається чогось нового!

 18. Донечка вже другий рік відвідує Левеня. Софійка обожнює заняття , приходить додому тільки з позитивом та натхненням вчитись. 😆Дуже дякую нашим викладачам за цікаве та ефективне навчання!

 19. Левеня – чудова школа!!!! Донечка ходить з привеликим задоволенням і робить успіхи у навчанні. Все це завдяки вихователям, які дуже віддані своїй роботі і люблять наших діток, прививаючи і їм любов до інших і до пізнання навколишнього світу. Тепер ми дуже хочемо в школу і дужеихочемо вчитися. Дякую Вам за все!!!!!!

 20. Вперше відвідали Левеня, викладач Наталя з порогу справила дуже позитивне враження, по завершенню занять викладач уділила час кожному з батьків, в деталях розповівши про діток, ми як першопрохідці (сьогодні) отримали ще більш вичерпну інформацію. Син в захваті, ми обов’язково будемо наступного разу. Дуже рекомендуємо.

 21. У ЛЕВЕНЯ напевно найкраща підготовка до школи. Моя донька та я з чоловіком дуже задоволені навчанням у маленький школі “ЛЕВЕНЯ”.
  МИ ВАМ ДУЖЕ ВДЯЧНІ.
  РЕКОМЕНДУЄМО УСІМ.

 22. Моя Софійка відвідує Левеня вже понад 2 роки і ці 2 роки кожного заннятя наповнені щастям, любов’ю, турботою педагогів, адміністрації садка. В моєї дитини світяться очі і вона з еличезним задоволенням ходить в Левеня а для мене як для мами-це найкращий показник. ЛЕВЕНЯ- професіонал своєї справи, рекомендую усім, не пошуодуєте!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *