Центр дошкільного розвитку дитини “Левеня”- авторський пошук і творча відповідь! Яка, почала свою роботу з приватних розвиваючих занять засновниці клубу Вікторії Готь. Спочатку індивідуально з дітками вдома, далі в одному кабінеті на вул.Карбишева.

«У мене було не багато учнів, та я була щаслива! Я шукала найактуальніші і найефективніші методи роботи з малюками і раділа, коли діткам це подобалось. Я практично щодень проживала з дітьми, розвивалась з ними, вчилась у них», – каже директорка.

Непомітно охочих розвиватись разом стало чимало, ось тоді і з’явилась дружня творча команда Левенятка! Педагогів-новаторів, шукачів, друзів, які поділяють спільні сучасні погляди на виховання вільної, творчої, креативної особистості, нову ефективну школу!

Центр дошкільного розвитку «Левеня» – це новий формат колективного навчання, де кожній дитині надається можливість індивідуально розвитку у своєму ритмі, де панує дружня атмосфера, де дітей вчать цінувати дружбу та ефективно взаємодіяти між собою,  де думка вислуховується, а на питання шукається спільна відповідь.

Ми запрошуємо діток від1,5 до 7 років для спільного зростання, для розкриття власного творчого потенціалу та можливості його розвитку, для приємного спілкування батьків-дітей-педагогів, творчих злетів та креативних рішень, для колективних веселих, інтерактивних свят без завчених віршів та емоційного дискомфорту.

Наші програми та заняття побудовані з урахуванням кращих досягнень у галузі розвиваючих методик: ми опираємось на досвід та поділяємо філософію М. Монтессорі, Реджио Емілія педагогіки, використовуємо елементи методик М. Шичиди, З. Дьєнеша, М. Зайцева, МАС.  Наша педагогічна команда постійно в пошуках нових технік та методів роботи, адже світ постійно змінюється, міняються дітки, тому ми маємо органічно розвиватись в цьому швидкоплинному процесі.

Якщо Вам, дорогі батьки, близька ідея виховання вільної, свідомої, творчої особистості, тоді ми з Вами на одній хвилі, запрошуємо в дружні сім’ю Левенятка!

Ми молоді та активні! Нам уже майже 4 роки, але це лише початок!

Якщо Ви хочете дізнатися подробиці, індивідуально поспілкувавшись з нами, приходьте в центр розвитку дитини «Левеня», ми зустрінемо Вас з усмішкою і відповімо на всі питання, що вас зацікавили!