Логопед

Логопедичні заняття необхідні для розвитку мови, збагачення словникового запасу. В 3-3,5 роки дитина має знати 1,5 тис. слів. На жаль, на сьогоднішній день таким об’ємом слів дитина оперує вкрай рідко. Запрошуємо діток 3+ та їх батьків на кваліфіковану консультацію логопеда.

Формування мови – тривалий і складний процес. Батьки повинні вчасно звернути увагу на те, як говорить їх дитина. Звичайно, якщо малюку лише 3 роки і він не завжди правильно формує речення, непослідовно переказує казочку, неправильно вимовляє деякі звуки, то нічого страшного тут немає. Мова сформується поступово.

Але якщо Вашій дитині вже виповнилось 5 років, а він не в змозі підтримати розмову на знайому тему, неправильно вимовляє звуки, допускає граматичні помилки, тут вже варто звернутися до спеціаліста. Затримка мовного розвитку зазвичай негативно позначається на інтелектуальному розвитку людини. Засвоєння правильної мови – необхідна умова для оволодіння грамотою і навчання в школі. До  того ж неправильна мова інколи призводить до труднощів у спілкуванні з однолітками.

Діагностичне заняття 30 хв 90 грн

Індивідуальне заняття 50 хв 180 грн

Адреса:
м. Луцьк, вул. Градний узвіз 5

Індивідуальний запис за телефоном:
+3 8(099) 189-90-84

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *